Hotel Kris

I vendosur në Ksamil, 1 km nga plazhi i Ksamilit 7, Hotel Kris ofron strehim me një restorant, parkim falas privat, një bar dhe një kopsht. Ofron dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu u ofron të ftuarve shërbim barbekju .

Dhomat tona

Një krevat dopio tepër i madh

Dy krevate tek  dhe një krevat dopio tepër i madh

Dy krevate dopio tepër të mëdhenjë

Një krevat tek  dhe një krevat dopio tepër i madh

Hoteli ynë

Eshtë ideale për vizitorët që kërkojnë një kombinim simpatik të qetësisë dhe komoditetit. Dhomat e hotelit janë të mobiluara me kujdes në një stil modern. Akomodimi ofron një tarracë. Parku Kombëtar i Butrintit është 2.6 km nga Hotel Kris.

Facilitetet Popullore

 •  Parkim Falas
 •  WiFi Falas
 •  Dhoma Familjare
 •  Restorant
 •  Dhoma ku nuk pihet duhan
 •  Bar

Të përgjithshme

 • Kondicioner
 • Dhoma Familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan

Gjuhët e folura

 • Greqisht
 • Anglisht

Facilitetet e Hotel Kris

Dhomat permbajne një banjo private, dhomat gjithashtu kanë WiFi falas. Mysafiret në Hotel Kris mund të shijojnë një mëngjes kontinental ose bufe. Akomodimi ofron një tarracë.

Jashtë

Objektet BBQ, tarracë dhe kopsht

Banjo

Banjo Private

Internet

WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Siguria

Siguri 24 orëshe

Shërbimet

Këmbimi valutor, shërbime hekurosje dhe lavanderi.

Ushqim dhe pije

Bar & Restorant

Parkimi

Parkim falas privat është i mundur në vend (rezervimi është i nevojshëm). Garazh parkimi dhe parkim i siguruar.


Disa fjalë për ne

Vendi më i mirë për të filluar është gjithmonë nga Hotel Chriss. Ne synojmë t'i bëjmë pushimet tuaja të paharrueshme me rehati dhe relaksim me dhomat tona fantastike.

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë të Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

"Ky vend është thjesht perfekt pushime të këndshëme në Ksamil. Në fillim menduam se ishte shumë larg gjithçkaje, por ky nuk ishte aspak rasti. Eshtë 5 min në këmbë nga plazhi më i afërt dhe qendra e qytetit, dhe rreth 10 min larg nga pjesa tjetër e plazheve. Në të njëjtën kohë ajo është larg nga të gjitha zhurmat dhe siguron kushte perfekte për një pushim shumë të qetë dhe paqësor. Ne e gjejmë dhomën tonë edhe më mirë nga sa prisnim dhe se e kishim parë në imazhe. Shumë e ndritshme, e gjërë dhe e pastër. Ka ajër të kondicionuar, frigorifer, shtrat të madh dhe të rehatshëm. Ka gjithashtu një objekt të ndërtuar në katin e dytë me një krevat për fëmijë, të cilin jam i sigurt se ata do të donin. kishte një mëngjes gjithashtu. Ishte e thjeshtë, por shumë e shijshme, dhe ishte ndryshe çdo ditë, gjë që ishte gjithashtu një surprizë e mirë për ne. Ne ishim jashtëzakonisht të kënaqur me qëndrimin tonë atje dhe patjetër do t'ua rekomandonim këtë vend të gjithëve .. "
Stanimir
Bullgaria
"Gjithçka ishte e mrekullueshme! Dhomat ishin vërtet të mëdha, me shtretër të rehatshëm, ujë të nxehtë gjithmonë, kondicioner që funksiononte mirë dhe me të vërtetë, me të vërtetë i pastër. Prona është 10 - 15 minuta më këmbë nga qendra, e cila ishte perfekte për ne sepse ishte shumë e qetë në mbrëmje dhe ne kënaqeshim duke u ulur në oborr pa parë makina ose duke dëgjuar zhurmën ... - edhe pse ndodhet në rrugën kryesore. Sofia dhe burri i saj dhe stafi ishin të shkëlqyeshëm, ata janë njerëz shumë të mirë, gjithmonë të qeshur, shumë e dobishme kur njëri nga fëmijët u sëmur (ata folën me një mjek, ata gatuan ushqim të veçantë për të, etj.) Ajo nuk është vetëm një mikpritëse e kujdesshme, por një kuzhiniere e shkëlqyer dhe ne do të na mungojë ushqimi i saj :)! Unë e rekomandoj këtë pronë me gjithë zemrën time, pushimet tona ishin shumë më të mira falënderoj të gjithë ata dhe kur do të kthehemi, patjetër që do të qëndrojmë te Kris! Përqafime dhe puthje! "
Cristina-maria
Rumania
"The people were very polite, the location of the hotel is on a 10 minute walk from the beach, but it's also away from the crowds and it's very quiet making it perfect place to rest. Oh, and the breakfast was amazing!."
Pavel
Bullgaria